a5bb01

ثبت و ارسال سفارش

ثبت و ارسال سفارش مشتری در فروشگاه محصولات زیبایی الانژه به دو صورت انجام می شود:

۱- محصولات موجود و ارسال فوری که تا قبل ازساعت ۱۰ صبح همان روزثبت نهایی شده اند. به صورت بسیارمناسب بسته بندی ومقاوم سازی درمقابل ضربه می شوند و جهت ارسال به مقصد تحویل مامورین پست داده می شوند؛ هم برای مشتریانی که ساکن شیرازهستند وهم برای مشتریانی که در سراسر ایران ساکن می باشند.

نکته قابل توجه اینکه هزینه ارسال سفارشات درقسمت ثبت سفارش به مراتب به استحضارشما رسیده است و توضیح اینکه مشتریان ساکن شیراز درصورتی که عجله درارسال سفارش داشته باشند می توانند با واحد پشتیبانی هماهنگی های لازم را انجام دهند تا سفارش آنها با اسنپ باکس، الوپیک و … ارسال شود وهزینه ارسال با خود مشتری خواهد بود.

۲- ثبت و ارسال سفارش مشتریانی که محصول مورد نیاز خود را به ما می سپارند. با ارسال مشخصات دقیق کالا و تصویر آن ازطریق یکی از شبکه های اجتماعی ایتا، واتساپ، تلگرام و یا اینستاگرام به واحد پشتیبانی و تعاملات لازم و تآییدیه های لازم ازجانب هر دو طرف (فروشگاه الانژه ومشتری) صورت می پذیرفت و مشتری سفارش خود را ثبت و وجه آن را پرداخت  می کند. ما موظف به پیگیری سفارش آن مشتری خواهیم بود که در مدت زمان از ۱ تا ۱۲ روز کاری آن را تهیه وبرای وی ارسال می نماییم و دلیل این مورد این هست که برخی از کالا ها از خارج از کشور وارد می شوند؛ چنانچه به هردلیلی نتوانستیم آن را تهیه کنیم، وجه پرداختی مشتری به حساب ایشان بازگشت وعودت داده خواهد شد.

 تمامی سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی الانژه که به وسیله ارسال کد رهگیری پستی سفارش درقسمت هایلایت ۲ پیج اینستاگرام به نشانی (elanzhe_1 ) – ( elanzhe) ، پیام کوتاه و یا ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند؛ به اطلاع مشتریان رسانده خواهد شد.

فاکتور (صورت حساب)، کد پیگیری و کد رهگیری مرسوله پستی برای سفارش ثبت شده وخریداری شده برای شما ارسال و درصورت نیاز با شما تماس گرفته خواه دشد.

مشتریان ساکن شیراز

کلیه ارسال سفارشات مشتریان عزیز ساکن شهر شیراز از طریق شبکه پستی (تاپین) انجام می شود. به همین منظور سفارشاتی که ثبت نهایی می شوند درهمان تایم کاری فروشگاه، اقدامات ارسال صورت میگیرد؛ که به مراتب اقدامات پیگیری سفارش جهت اطمینان خاطر برای مشتری ارسال خواهد شد. چنانچه تمایل داشته باشید که سفارشتان را سریعتر دریافت کنید، امکان ارسال از طریق اسنپ باکس و … وجود خواهد داشت اما هزینه ارسال به دلیل متغیر بودن هزینه با خود مشتری می باشد.

مشتریان ساکن شهرستان

کلیه ارسال سفارشات مشتریان شهرستان ازطریق شبکه پستی (تاپین) انجام می شود. به همین منظور سفارشاتی که ثبت نهایی می شوند درهمان تایم کاری فروشگاه، اقدامات ارسال صورت میگیرد که به مراتب؛ اطلاع رسانی اقدامات پیگیری سفارش جهت اطمینان خاطر برای مشتری ارسال میگردد.