108

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی الانژه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده صحیح از خدمات فروشگاه اینترنتی الانژه به دقت مطالعه بفرمایید.

ورود و ثبت نام

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی الانژه و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی الانژه از سوی کاربرمی باشد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام وب سایت الانژه درج کرده است و اقدام به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی الانژه می نماید؛ گفته می شود.

ارتباطات

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی الانژه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت و محصولی را خریداری می نمایید و یا به فروشگاه اینترنتی الانژه ایمیل، تماس تلفنی، پیام کوتاه می‏‌زنید، در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی الانژه ازهمان طریقی که درخواست داشته اید پاسخ شما را داده و اطلاعات لازم را برای شما ارسال نماید .

ثبت و ارسال سفارش

کاربران حق ندارند اطلاعات اشتباه و گمراه کننده و یا مغایر با دستورات کشور دراین وب سایت وارد نمایند و مسئولیت هرگونه اقدام نادرست با خود مخاطب (مشتری) می باشد.

حریم خصوصی کاربر

برای ثبت نام وثبت سفارشات خود می بایست اطلاعات تماس و هویتی خودتان را به درستی وارد کنید.

قوانین و مقررات عمومی

کلیه تصاویر کالاهای موجود در وب سایت با دوربین موبایل گرفته شده و تصاویر محصولات کاملا واقعی ومطابق با کالایی هست که برای شما ارسال می شود و چنانچه تمایل داشتید که از زوایای مختلف محصول برای شما تصویر و یا ویدئو گرفته شود لطفا به ما اطلاع دهید تا در اولین فرصت برای شما تهیه و ارسال شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی الانژه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی الانژه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما موافقت می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرفتن هرگونه تغییرات است.

کپی رایتینگ

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی الانژه، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی الانژه جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی الانژه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی الانژه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی الانژه محفوظ می‏‌دارد.

پرداخت وجه سفارش

پرداخت اینترنتی وجه سفارش از طریق درگاه های بانکی موجود در سایت الانژه می باشد.

قوانین و محدودیت‌های بهداشتی

از آنجا که تمام محصولات تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن یا مخدوش شدن پلمپ های نصب شده بر روی محصول به هیچ عنوان محصول مرجوع و یا تعویض نمی‌شود.

کد تخفیف

توجه داشته باشید تمام کد های تخفیف و اعتباری محدودیت زمانی استفاده خواهند داشت و پس از انقضای آن امکان استفاده آن به هیچ وجه وجود نخواهد داشت؛ همچنین امکان جایگزینی آن نیز وجود ندارد.

طرح پیشنهاد شگفت انگیز روز

طرح شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید ویژه برای کاربران در نظر گرفته شده و در برخی مواقع در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج خواهد شد. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان برسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت.

 در صورتی که کالایی در روز قبل از فروش شگفت انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، کالا در طرح شگفت انگیز باشد، قیمت شگفت انگیز اعمال می‏‌شود. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید (پروموشن) است، فروشگاه اینترنتی الانژه تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان برای فروش تعدادی، هماهنگی‌‏های لازم باید انجام پذیرد.

درچه حالتی می‌توانیم از ضمانت بازگشت کالا استفاده نماییم؟

۱- وجود ایراد در کالای دریافت شده

در صورت وجود هرگونه ایراد در کالای دریافت شده، کاربران عزیز حداکثر طی ۲۴ ساعت (پس از دریافت کالا) باید درخواست مرجوعی خود را با ارائه توضیحات از طریق راه های ارتباطی وب سایت الانژه (پشتیبانی آنلاین، فرم تماس با ما، تماس یا پیام به شماره های پشتیبانی) ثبت کنند. تیم پشتیبانی الانژه پس از بررسی موارد اعلام شده و تایید درخواست، روند لازم جهت بازگشت یا تعویض کالا را انجام خواهد داد.

۲- مغایرت کالای دریافت شده با سفارش

درصورت مغایرت کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت کاربران عزیز حداکثر طی ۲۴ ساعت (پس از دریافت کالا) باید درخواست مرجوعی خود را با ارائه توضیحات در بخش ثبت مرجوعی سایت الانژه ثبت کنند. تیم پشتیبانی پس از بررسی مورد اعلام شده و تایید درخواست, روند لازم جهت بازگشت یا تعویض کالا انجام می دهد.

مزیتهای رقابتی

ما خوشبختانه مزیت های رقابتی ای با رقیبان نداریم زیرا بر این باوریم که رقیبان ما همکاران ما هستند؛ آن دسته ازهمکاران ما که از اصول و استراتژی های درست و اصولی در منشور اخلاقی و حرفه ای خود پیروی می کنند، جزء برترین همکاران ما هستند که قابل احترامند و معتقدیم که روزی رسان خداوند یکتاست و امیدمان اول به خداست، دوم به پشت کار سپس به ارائه بهترین خدمات به شما و در آخر به حمایت شما از ماست.