سیاست مرجوعی و عودت

رویه بازگرداندن محصول

درخواستی که ما از شما مخاطبین و مشتریان گرامی داریم لطف بفرمایید که در انتخاب کالای مورد نظر خود کمال دقت های لازم را داشته باشید این وظیفه ما هست که هر آنچه که اطلاعتی از محصول هست را در اختیار شما گذاریم و شما پس ازاطمینان خاطر سفارش خود را ثبت فرمایید؛ که این اقدام متقابل، خسارت های مالی احتمالی را برای شما کاهش می دهد. زیرا مرجوع کردن کالا بدون دلیل منطقی و قانع کننده به زیان شما خواهد بود.

عودت وجه پرداختی مشتریان

فروشگاه اینترنتی الانژه همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی الانژه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری و ثبت نهایی حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مشتریان محفوظ می باشد.

فروشگاه اینترنتی الانژه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی الانژه محفوظ است.

تحویل بسته

کاربر محترم موظف است در هنگام دریافت کالا از مامور پست و یا پیک، بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید. در صورت دریافت بسته های پستی که دارای مشکل ظاهری هستند, بررسی تنها با داشتن صورت جلسه ی بسته ی پستی امکان پذیر خواهد بود.

عدم مرجوعی کالا

هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ، پاره شدن لیبل مانع از امکان انصراف از خرید یا بازگشت کالا می‌شود. لذا قبل از باز کردن و استفاده از محصول به تاریخ انقضا، تطابق کالا با سایت و سایر موارد توجه فرمایید.

بررسی مرجوعی کالا

  1. پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط کاربر را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت کالا و مشکل اعلام شده, کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.
  2. بازگشت کالا صرفا با تایید درخواست مرجوعی ثبت شده در سایت امکان پذیر می باشد, توجه داشته باشید هر گونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون ثبت درخواست مرجوعی یا تایید کارشناسان الانژه بر عهده ی کاربر می باشد. روند دریافت کالای مرجوعی باید از طریق پست بسته را برای فروشگاه الانژه ارسال نماید.
  3. هزینه ی بازگشت کالاهایی که کاربر مایل به مرجوعی سلیقه ای آنها می باشد, بر عهده ی خود کاربر می باشد.
  4. تعویض کالای مرجوعی تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا درفروشگاه موجود باشد. در غیر این صورت پس از مرجوع شدن کالا، هزینه برگشت داده می شود.

نحوه ثبت درخواست مرجوعی

جهت ثبت درخواست مرجوعی از طریق پشتیبانی آنلاین, واتس اپ یا تماس با پشتیبانی علت درخواست را به همراه تصاویر و توضیحات لازمه ارسال فرمایید. درخواست در اسرع وقت بررسی و نتیجه اطلback-to-salerاع رسانی خواهد شد.

شرایط عودت وجه

پس از بازگشت کالا به فروشگاه الانژه و بررسی توسط تیم تضمین کیفیت و تایید شدن مشکل محصول, هزینه به اعتبار کاربر افزوده خواهد شد. در صورت درخواست بازگشت وجه به حساب بانکی، کاربر موظف است تا اطلاعات کارتی که با فرد سفارش دهنده مطابقت دارد را به پشتیبانی وب سایت ارسال نماید؛ سپس عودت وجه پس از ثبت درخواست طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت انجام خواهد شد.

با تشکر از اعتماد شما کاربران عزیز به فروشگاه لوازم بهداشتی و زیبایی الانژه